Stomatologia rodzinna, Ortodoncja
Chirurgia, Implantologia, Tomografia 3d

Zespół

Weronika Lajszner (Pabian) - lekarz stomatolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (2013). Stale rozwija swoje zainteresowania zawodowe, do których należą: endodoncja, protetyka, estetyka odbudowy zęba. W gabinetach Ka-dent zajmuje się stomatologią zachowawczą dzieci i dorosłych, protetyką oraz endodoncją.

Krzysztof Głuszko - lekarz stomatolog, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W gabinetach Ka-dent zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą oraz endodoncją.

Katarzyna Kostrzewska-Kaminiarz – założycielka, właściciel i dyrektor medyczny Przychodni "Ka-Dent" Stomatologia Rodzinna. Szef zespołu lekarzy dentystów. Specjalistka stomatologii ogólnej. Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu (1994). Ponieważ stomatologia to dla niej nie tylko zawód lecz także wielka pasja, systematycznie uczestniczy w licznych szkoleniach specjalistycznych w kraju i za granicą. Szczególnie interesują ją zagadnienia z zakresu ortodoncji. Ukończyła certyfikowane kursy medyczne z zakresu ortodoncji dla dentystów ogólnie praktykujących oraz szkolenia dotyczące systemu zamków samoligaturujących. W gabinetach KA-Dent zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną, dziecięcą, endodoncją ortodoncją oraz periodontologią. Jest autorką programów opieki stomatologicznej dedykowanych dzieciom oraz promotorką zajęć instruktażowych z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej dla dzieci i dorosłych prowadzonych w gabinetach KA-Dent oraz w zespołach szkół i przedszkoli województwa lubuskiego.

Jacek Matys – lekarz stomatolog, absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu (2007). Jego pasją zawodową jest chirurgia i implantologia. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI) i Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie (DGOI). Regularnie uczestniczy w najważniejszych kongresach, konferencjach i szkoleniach specjalistycznych, w kraju i za granicą. W gabinetach KA-Dent zajmuje się chirurgią stomatologiczną.

Katarzyna Świder – lekarz stomatolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu (2012). Z pasją rozwija swoje zainteresowania zawodowe, do których należą m. in. stomatologia estetyczna oraz chirurgia. W gabinetach KA-Dent zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, a także protetyką.

Elżbieta Jaszczak - lekarz stomatolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu (2016). Pasjonuje się stomatologią estetyczną, endodoncją oraz protetyką. Regularnie rozwija swoje zainteresowania zawodowe uczestnicząc w szkoleniach specjalistycznych. W gabinetach Ka-dent zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz protetyką.

Magdalena Jazdon – dyplomowana higienistka stomatologiczna

Iwona Kaminiarz – dyplomowana higienistka stomatologiczna

Irena Pawlak – kierownik personelu pomocniczego, asystentka stomatologiczna

Renata Idziak – asystentka stomatologiczna

Katarzyna Tomak – dyplomowana asystentka stomatologiczna

Monika Adamska – asystentka stomatologiczna

Aneta Wajda - asystentka stomatologiczna

Emilia Koralewska - asystentka stomatologiczna

Joanna Mielczarek - technik dentystyczny

Danuta Teodorowska (Jazdon) - rejestratorka

Aneta Wilczyńska - rejestratorka

Marta Kokocińska - rejestratorka

Ewa Skorupińska (Putz) – rejestratorka

Janusz Kaminiarz – współwłaściciel i dyrektor administracyjny Przychodni "KA-Dent" Stomatologia Rodzinna. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Dyplomowany inspektor ochrony radiologicznej.

 

BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes