Stomatologia rodzinna, Ortodoncja
Chirurgia, Implantologia, Tomografia 3d

Zespół

Weronika Lajszner - lekarz dentysta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (2013). Stale rozwija swoje zainteresowania zawodowe, do których należą: endodoncja, protetyka, estetyka odbudowy zęba. W gabinetach Ka-dent zajmuje się stomatologią zachowawczą dzieci i dorosłych, protetyką oraz endodoncją.

Krzysztof Głuszko - lekarz dentysta, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W gabinetach Ka-dent zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą oraz endodoncją.

Katarzyna Kostrzewska-Kaminiarz – założycielka, właściciel i dyrektor medyczny Przychodni "Ka-Dent" Stomatologia Rodzinna. Szef zespołu lekarzy dentystów. Specjalistka stomatologii ogólnej. Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu (1994). Stomatologia to dla niej nie tylko zawód lecz także wielka pasja, systematycznie uczestniczy w licznych szkoleniach specjalistycznych w kraju i za granicą. Szczególnie interesują ją zagadnienia z zakresu ortodoncji. Ukończyła certyfikowane kursy medyczne z zakresu ortodoncji dla dentystów ogólnie praktykujących oraz szkolenia dotyczące systemu zamków samoligaturujących. W gabinetach KA-Dent zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną, dziecięcą, endodoncją ortodoncją oraz periodontologią. Jest autorką programów opieki stomatologicznej dedykowanych dzieciom oraz promotorką zajęć instruktażowych z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej dla dzieci i dorosłych prowadzonych w gabinetach KA-Dent oraz w zespołach szkół i przedszkoli województwa lubuskiego.

Jacek Matys – doktor nauk medycznych – lekarz dentysta, absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu (2007). Jego pasją zawodową jest chirurgia i implantologia. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI) i Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie (DGOI). Regularnie uczestniczy w najważniejszych kongresach, konferencjach i szkoleniach specjalistycznych, w kraju i za granicą. W gabinetach KA-Dent zajmuje się chirurgią stomatologiczną.

Elżbieta Jaszczak - lekarz dentysta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu (2016). Pasjonuje się stomatologią estetyczną, endodoncją oraz protetyką. Regularnie rozwija swoje zainteresowania zawodowe uczestnicząc w szkoleniach specjalistycznych. W gabinetach Ka-dent zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz protetyką.

Magdalena Jazdon – kierownik personelu pomocniczego; dyplomowana higienistka stomatologiczna

Iwona Kaminiarz – dyplomowana higienistka stomatologiczna

Katarzyna Tomak – dyplomowana asystentka stomatologiczna

Monika Adamska – asystentka stomatologiczna

Aneta Starkbauer - asystentka stomatologiczna

Emilia Koralewska - asystentka stomatologiczna

Kamila Ciuchta - asystentka stomatologiczna

Danuta Teodorowska - rejestratorka, specjalista ds rozliczeń medycznych

Marta Katarzyńska  - rejestratorka

Justyna Nowak- Frątczak – rejestratorka

Wiktoria Warda - rejestratorka

Barbara Nieścior - technik dentystyczny

Artur Kuks - technik dentystyczny

Janusz Kaminiarz – współwłaściciel i dyrektor administracyjny Przychodni "KA-Dent" Stomatologia Rodzinna. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Dyplomowany inspektor ochrony radiologicznej.

BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes